Jeśli szukasz pomysłu na wyjątkowy wieczór integracyjny dla pracowników, spotkanie świąteczne czy jubileusz firmy to Salon Masażu Tajskiego Thai Mai jest idealnym rozwiązaniem. Wspólnie spędzony czas w naszym salonie jest doskonałym sposobem na budowanie i poprawę wzajemnych relacji między pracownikami, kolegami z pracy oraz kierownictwem. Orientalny wystrój, nastrojowa muzyka, zapach kadzideł i palące się świece pozwolą Wam oderwać się od codziennego pośpiechu i miło spędzić czas w samym centrum Sopotu.

Pochodzące z Tajlandii profesjonalne masażystki pomogą wam się zrelaksować, a wspólna chwila po masażu przy lampce wina będzie świetną okazją do rozmów i lepszego poznania się.

Wydarzenie rozpocznie się od tajskiego rytuału obmycia stóp w gorącej i pachnącej wodzie. Następnie zostaniecie zaproszeni do pokojów masażu, które będą tylko do Waszej dyspozycji.

Masaż może trwać od 1 do 2 godzin. Każdy z Was może wybrać dowolny masaż  z naszej oferty, m.in. masaż tajski klasyczny, masaż gorącym olejkiem kokosowym, masaż balijski, masaż gorącymi stemplami ziołowymi.

Do każdego z masaży dodać można wyjątkowy, półgodzinny masaż twarzy, wykonywany 24-karatowym złotem, który będzie luksusowym doświadczeniem i pozwoli Wam jeszcze bardziej się zrelaksować, a używany do masażu olejek z 24-karatowym złotem wspaniale wpłynie na Waszą cerę – nawilży ją i zregeneruje oraz poprawi jej koloryt.

Po masażu poczęstujemy Was winem lub prosecco*. Na koniec posmakujecie tradycyjnej tajskiej herbaty matum z owocu drzewa bael, która łagodzi zmysły.

* Wino/prosecco jest oferowane jedynie w ramach poczęstunku, nie jest na sprzedaż.

Cena Zewnętrznej Imprezy Integracyjnej ustalana jest indywidualnie i zależy od ilości uczestników i rodzajów masaży. Minimalna liczba uczestników – 4 osoby. Podczas masaży będziecie mieli do swojej dyspozycji oddzielne pomieszczenia. W przypadku większej grupy jest możliwość zarezerwowania całego salonu. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Po ustaleniu szczegółów spotkania przygotujemy ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby Impreza Integracyjna w Thai Mai była dla Was wyjątkowa i niezapomniana. Zapraszamy do współpracy!