Facebook

Masażystki

Nasze masażystki pochodzą z Bali i z Tajlandii. Ukończyły najlepsze na świecie szkoły masażu. Dodatkowo wszystkie posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe.

 

Arun

Naszą piękną Arun łatwo zapamiętać :) Pochodzi z Tajlandii i posiada dziesięcioletnie doświadczenie w masażu tajskim. Poza pracą, uwielbia się dobrze zrelaksować oraz podróżować. Razem z inną masażystką - Pim - tworzą nierozłączny duet.

Nining

Nasza najmłodsza masażystka, która pochodzi z wyspy Bali. Mimo swojego wieku, ma bardzo dużo siły. Jej pasją (oczywiście oprócz masowania) jest śpiewanie oraz zwiedzanie nowych miejsc. To co, ją wyróżnia spośród innych terapeutek to żywiołowość i temperament.

Pim

Pochodzi z północnej Tajlandii. Technikę masażu zgłębiała w Thai Gold Finger School Jej specjalnoœścią jest tajski masaż klasyczny oraz masaż tajski olejkami aromatycznymi. Pim jest naszą "strojnisią" wśród masażystek, uwielbia chodzić na zakupy i nigdy nie wraca z pustymi rękami :)

Komang

Ukończyła Prestiżową Szkołę Bali International Spa School w Indonezji, skąd pochodzi. Specjalizuje się w masażach relaksacyjnych, wykonuje znakomity masaż balijski, lomi lomi i shiatsu. Jako masażystka pracuje 10 lat. Jest niezwykle uduchowiona i wyciszona. Zdecydowanie zasługuje na miano "szefowej" wśród naszego masującego zespołu. Uwielbia swoją pracę i jak twierdzi: "Jeśli robisz, to co kochasz, nawet najcięższa praca staje się łatwa".

Mem

Mem to kolejna nowa masażystka z Tajlandii w naszej ekipie. Niezwykle radosna i uśmiechnięta - od razu zaraża pozytywną energią. Ma delikatne dłonie, które wbrew pozorom potrafią wykonać silny masaż. Mem uwielbia podróżować i spędzać czas z przyjaciółmi. Jak każda kobieta, uwielbia zakupy i ploteczki :)

Somjai

Somjai pochodzi z Tajlandii, gdzie zdobyła 16-letnie doświadczenie w luksusowym Spa. Oprócz spania i leniuchowania, uwielbia gotować :) Zaraża uśmiechem wszystkich wokół, jest opiekuńcza i niezwykle uduchowiona.

Rezerwacja online

Umów się na wizytę wypełniająć formularz

Kliknij aby zarezerwować

Znajdź nas

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili

Kontakt

Poniedziałek - Niedziela: 12.00 - 22.00

Thai Mai - Salon Masażu Tajskiego i Balijskiego
ul. Świętojańska 9 A
81-368 Gdynia
tel. +48 884 300 509
email: gdynia@thaimai.pl